Hakkımızda

hakkimizda2

Taşın tek adresi taşcı.com

Taşçı.com 1996’dan bugüne dek  taş işleme konusunda uzmanlaşmış ekibiyle, kaliteden  ödün vermeden % 100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışan, sürekli büyüme ve sürekli  daha iyiyi hedef gösteren bir  iş arkadaşınızdır.   Her geçen gün daha çok tercih edilen Taş evler ,doğal taşlardan yapıldığı için daha sağlıklı ve ekonomiktir ve bu özellikleri ile  önem kazanmaktadır. Kişiye özel tasarımlarımızla hayalinizdeki taş evi  birlikte oluşturuyor ve inşaa ediyoruz.                                                        
Ayrıca anahtar teslimi Komple Tadilat hizmetlerimizle, müşterilerimize tasarım, proje, iç dizayn, tadilat, restorasyon ve dekorasyon uygulamalarını kapsayan çalışmalarımızla çözümler sunmaktayız. Açık ve kapalı alanlarda mermer, traverten ve mozaik uygulamaları ve daha birçok dekorasyon uygulamaları  müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasındadır. Taşçı.com’da sizin ihtiyacınıza göre bir çözüm mutlaka vardır. Siz hayal edersiniz,biz gerçekleştiririz.

 

MİSYONUMUZ                                                                                                                                                                                                            
Prensiplerimize bağlı olarak  akılcı ve kendimizi geliştirmeye dayanan bir büyümeyi hedefliyoruz.

 

VİZYONUMUZ                                                                                                                                                                                                                        
Amacımız, merdivenleri adım adım çıkan, çıkarken edindiği her deneyimi kalitesiyle yoğurup harmanlayan; fiyat ve kalite konusunda rekabet edilebilir bir seviyede olmak, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli gelişen bir firma olmaktır.