Taş Ev & Villa

Son yıllarda tamamen doğal taşlarla inşa edilen binalar daha çok tercih edilmeye başladı. Taş Yapılar, dayanıklı, uzun ömürlü, eko sisteme uyumlu, nefes alabilen, hiçbir zararlı kimyasal içermeyen, pis havayı filtreleyen, doğal yollarla ısıtılabilen, deprem, sel, yangın gibi doğal afetlere karşı dayanıklı yüzyıllarca ayakta kalabilen yapılardır. Bunun yanı sıra uzmanlarda doğal taşların insanlar üzerinde fiziksel ve ruhsal anlamda olumlu etkiler oluşturduğunu doğruluyor. İçinde yaşayanları yazın sıcak, kışın soğuk ve nemden koruyan bir yalıtıma sahiptir.

Günümüz ihtiyaçlarına cevap veren ve her türlü konforu sunan bu evler, mimarlarımız tarafından sıra dışı ve kullanıcının taleplerine göre projelendirilerek, aynı zamanda sahiplerine uzun vadede sürekli bakım masrafı gerektirmeyecek biçimde tasarlanır. Doğal taş ve ahşap kullanılarak inşa edilir.

Günümüz şartlarında inşa edilen binalarda dış cephe sürekli olarak tadilat ve bakım gerektirmektedir. Oysa ki taş evlerde bu bakımın yaşanan bölgenin doğa şartlarına bağlı olarak 10-20 senede bir yapılması yeterlidir. Bu bakım, binanın iç kısmı için de geçerlidir.

Taş ev yapısı itibariyle profesyonel bakım gerektirir. Firmamız, alanında deneyimli kadrosuyla taş yapılarınıza bakım-onarım hizmeti de sunmaktadır.  

    

TAŞ EV FİYATLARI

Taş evlerin fiyatı konusunda sizleri yanıltmamak adına tek seferde fiyat verememekteyiz. Taş ev yaptırmak istediğiniz arsanızı ve projenizi yerinde inceliyor, kullanılacak taşları ve diğer ekipmanları (ahşap vs) birlikte seçiyor, inşaa tekniğine birlikte karar veriyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda fiyat teklifimizi anahtar teslim ve %60 kaba inşaat şeklinde iki farklı olarak hazırladıktan sonra tarafınıza iletiyoruz.

 dscf2138 dscf2422 dscf2836 dscf3153